O mnie

Łukasz Walendowski

Trener personalny wrocław

Trener personalny wie Wrocławiu – Łukasz Walendowski.

Jako trener personalny we Wrocławiu i magister fizjoterapii spędziłem dużo czasu na przyswojenie anatomii człowieka, która jest fundamentem podczas planowania treningów. Ta część wiedzy trenerskiej bardzo często bagatelizowana przez młodych trenerów jest niezbędna przy pracy z klientem. Dzięki niej jestem w stanie na bieżąco zmienić ćwiczenie, którego nie czujesz na inne działające w ten sam sposób na układ mięśniowy.

Fizjoterapeutyczne spojrzenie na plan treningowy pozwala mi również dostosować plan do Twojej postawy ciała i ograniczeń wynikających chociażby z Twojej mobilności. Poza tym wiem co robić aby minimalizować ryzyko kontuzji, a gdyby jednak do niej doszło, chociażby na kolejnym wyjeździe w góry, liczne szkolenia fizjoterapeutyczne pozwolą mi przełożyć kilka spotkań treningowych na pracę w gabinecie.

Wiele przebytych szkoleń jako jak chociażby: trener personalny we Wrocławiu REPS czy medyczny trener personalny dały mi szeroki zasób ćwiczeń i metod, które pozwalają mi wspierać Cię w drodze do wybranego celu.

Ukończone przeze mnie studia podyplomowe z zakresu odżywiania i suplementacji w sporcie dają mi możliwość wspierania Twojej drogi do celu również pod kątem żywieniowym. Nie jestem jednak zwolennikiem restrykcyjnych diet, więc możesz pracować ze mną nad swoimi nawykami i na zawsze pozbyć się efektu jojo.

Na koniec:

Od ponad 5 lat jestem praktycznym wykładowcą we Wrocławskich szkołach kształcących przyszłych trenerów personalnych. Prawdopodobnie wziąłem udział w przeszkoleniu już co najmniej 300 młodych trenerów personalnych:)

Jeśli chciałbyś mnie lepiej poznać zapraszam na mój kanał Facebook oraz YouTube.

Poniżej dowód ukończenia niektórych ze szkoleń, w których systematycznie biorę udział:)

Dyplomy